Szaliki dziane HDC elastic charakteryzują się odwzorowaniem skomplikowanych grafik oddając czystość kolorów i wyraźną biel na szaliku. Nasz zespół grafików jest w stanie odtworzyć nawet najbardziej skomplikowany wzór odzwierciedlając ten wzór, który znajduje się na projekcie klienta. Szale dziane produkowane w jakości HDC nie posiadają szwu na boku, a materiał z którego są wykonane to akryl z dodatkiem elastanu, dającą przyjemną w dotyku dzianinę. 
Produkowane przez naszą firmę szaliki dziane charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, a także zadowoleniem klienta. 

 

   SZALIKI DZIANE HDC

Szalik Hdc Elastic  Szalik Elastic HDC    Szalik HDC Elastic Szaliki HDC Elastic

OPIS:

Rozmiar szali: 19 x 140/145 cm. 
Maksymalna ilość kolorów:  6
Frędzle: max 3 kolory
Materiał: 98% akryl, 2% elastan
Zalety: Oddają czystość kolorów i
wyraźną biel na szaliku, a także 
szczegółowe odwzorowanie grafiki
i napisów.
Projekt i wiuzalizacja: GRATIS!

Zamówienia i informacje:
Tel: +48 667 259 035
Mail: biuro@spidexsport.pl

Projekty szalików są darmowe!, – wystarczy przesłać plik w formacie: JPEG, PNG, PDF, BMP w dowolnym rozmiarze, a także jest możliwość przygotowania projektu wg przesłanej koncepcji lub zdj.

Wycena szalików omawiana jest z każdym klientem indywidualnie w zależności od ilości zamawianych sztuk, od trudności wzoru oraz innych aspektów produkcyjnych. W celu otrzymania takich informacji prosimy o skontaktowanie się z nami dział sprzedaży.