Producent szalików klubowych na zamówienie. Realizujemy zamówienia na szaliki klubowe według własnego wzoru. Zamówienie już od 1 sztuki. Szaliki klubowe, dla kibica, szale dziane. Producent wyrobów dziewiarskich.
 
Szaliki na zamówienie | Dziane szaliki klubowe, dla kibica

O NAS

Producent szalików i wyrobów dziewiarskich. Nasza firma powstała z myślą o zaspokojeniu potrzeb każdego klienta. Posiadamy własny park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy samo wystarczalni. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami i szwalniami. Realizujemy zamówienia detaliczne i hurtowe. Nasza produkcja to m.in: szaliki klubowe dla kibica, dziane szale w jakości HDC Elastic, szaliki piłkarskie. Czapki zimowe, sportowe, kibicowskie, reklamowe, a także getry hokejowe. W naszej firmie pracują wykwalifikowani pracownicy, którzy czuwają nad wysoką jakością naszych produktów, a także doświadczeni graficy, którzy opracują dla Państwa wzory. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do nawiązania z naszą firmą współpracy.

 

 

Produkty oferowane przez firme SPIDEX to m.in.:


Szaliki kibica:                
   – Szaliki dziane
   – Szaliki HDC Elastic  
   – Szaliki dziane „Junior”
   – Mini szalik HDC  

Producent szalików kibica

Czapki
   – Czapki treningowe
   – Czapki dziane
   – Czapki reklamowe
   – Czapki dla kibica 

Producent czapek


Odzież hokeisty
   – Getry hokejowe

Getry hokejowe

ZAMÓWIENIE KROK PO KROKU

KONTAKT

Ustal szczegóły zamówienia, ilość sztuk i sposób dostawy.

GRAFIKA

Prześlij  grafikę do zamieszczenia lub Twój pomysł.

AKCEPTACJA

Zatwierdź projekt graficzny.

DOSTAWA

Odbierz zamówienie.

 

Szaliki dziane, szaliki na zamówienie z własnym wzorem, to najpopularniejszy produkt wśród kibiców. Nasza firma oferuje Państwu wysokiej jakości szaliki dziane dwustronne według własnego wzoru / pomysłu, wykonane na nowoczesnych maszynach. Szaliki zakończone są frędzlami w wybranym kolorze. Szaliki kibica / klubowe wykonujemy z przędzy akrylowej.  Szczegóły w dziale „szalików”. SZALIKI

Szaliki pasiaki, popularne wśród kibiców. Jest to szalik dwustronny lub jednostronny charakteryzujący się pasami lub kratami umieszczonymi na całej długości szalika. Dodatkową możliwością jest zastosowanie haftu lub wszywki. Materiał z jakiego wykonane są szale to akryl. Standardowy rozmiar tego rodzaju szalikaa to 19 x 140/145 cm. 

Szaliki Polski, jako polski producent szalików wykonujemy szaliki Polski na zamówienie. W tym przypadku charakteryzuje nas niskie minimum produkcyjne, możemy wykonać nawet pojedyńcze szale według Twojego wzoru / pomysłu, a także posiadamy dużo gotowych wzorów wyprodukowanych przez naszą firmę dostępnych od ręki. Produkujemy szaliki Polski z własnym pomysłem, wzorem, a także możesz zamówić u nas szaliki Polski z swoim imieniem. 

Mini szalik HDC Elastic, wykonany jest bezszwowo, ten rodzaj szalika idealnie nadaje się jako gadżet reklamowy. Do szalika jest możliwość doczepienia przyssawek, dzięki temu  będzie spełniał funkcje szalika samochodowego. 
Wymiary szalika to 7×36 cm. Produkt wykonany jest z akrylu z dodatkiem elastanu. W projekcie szalika możemy uwzględnić 6 kolorów.

Szaliki dziane junior, są to szaliki cieszące się ogromną popularnością wśród dzieci. Na szalikach możemy umieścić dowolny rodzaj grafiki. napisy, a także swoje własne imiona lub inicjały. Standardowy rozmiar takiego szalika to 16 x 75/80 cm.