Producent szalików klubowych na zamówienie. Realizujemy zamówienia na szaliki klubowe według własnego wzoru. Zamówienie już od 1 sztuki. Szaliki klubowe, dla kibica, szale dziane. Producent wyrobów dziewiarskich.
 
Szaliki na zamówienie | Dziane szaliki klubowe, dla kibica

CZAPKI

Jako polski producent czapek w naszej ofercie znajdą Państwo, czapki treningowe, czapki sportowe, czapki kibica, czapki reklamowe na zamówienie. Produkowane są z najwyższej jakości włóczki akrylowej z domieszką elastanu. Dzięki technologii komputerowej, nasze maszyny mogą nanosić na wyroby różnego rodzaju wizualizacje (logo, hasła, dowolna grafika). Plusem tych produktów jest brak zszycia na boku co w istotny sposób zwiększa komfort użytkowania. Jako producent czapek charakteryzujemy się najwyższą jakością wykonania, szybką realizacją zamówienia, a także indywidualnym podejściem do każdego klienta.  Zapraszamy do współpracy.

 

CZAPKI SPORTOWE / CZAPKI TRENINGOWE
Czapka treningowa


Czapki sportowe
wykonane z akrylu z dodatkiem elastanu, dając miłą i przyjemną dla skóry i dotyku dzianinę. Czapki mogą być gładkie, wzorzaste, a także z możliwością dodania haftu. 
Płeć: męskie, damskie
Rozmiar: Standard, Children 
Zamówienia i informacje
Tel: +48 667 259 035
Mail: biuro@spidexsport.pl

Zamówienia już od 20 sztuk.

 

Czapki sportowe / treningowe – uniwersalne czapki wykonane w technologii bezszwowej z oddychającej dzianiny dla maksymalnego komfortu użytkowania. Materiał użyty w produkcji tego rodzaju czapek sprawia, że dzianina jest bardzo przyjemna dla skóry i dotyku. Czapki przeznaczone do codziennego użytku, a także do różnych form aktywności fizycznych, m.in: bieganie, piłka nożna, jazda na rowerze czy sporty zimowe.

 

CZAPKI DLA KIBICA

Czapka kibica
Czapki kibica dziane
 wykonane są z akrylu z
możliwością uwzględnienia napisów,
wzorów, a także haftu. 
Płeć: męskie, damskie
Rozmiar: Standard, Children
Zamówienia i informacje 
Tel: +48 667 259 035
Mail: biuro@spidexsport.pl

Zamówienia już od 20 sztuk.

 

Czapki dla kibica – Czapka idealnie sprawdzi się podczas imprez sportowych w chłodne dni. Czapka chroni przed wiatrem i mrozem. Świetny produkt sprawdzający się w reprezentowaniu swojego klubu lub reprezentacji. Jest to dodatkowy atrybut każdego fana sportu. 

 

CZAPKI REKLAMOWE

Czapka reklamowa


Czapki reklamowe
 dziane z możliwością
dodania napisów, wzorów lub haftu.
Materiał: akryl
Płeć: męskie, damskie 
Rozmiar: Standard, Children 
Zamówienia i informacje
Tel: +48 667 259 035
Mail: biuro@spidexsport.pl

 

 

Czapki reklamowe – z własnym logo, napisem są doskonałą reklamą firmową, a także gadżetem, który można wykorzystać do promowania swojej firmy. Produkowane przez nas czapki reklamowe są skierowane głównie dla firm oraz klubów sportowych chcących dotrzeć do większego grona swoich odbiorców.